Saime vastused arupärimistele seoses jalgpallihalli ja gümnaasiumi kõrvale planeeritava spordihoone asjus. Hea meel on tõdeda, et eelmise koalitsiooni ajal Keskerakonna algatatud ja kogukonnale väga vajalikud projektid on töös ja selged valmimistähtajad paigas.  Viimsi jalgpalli hall valmib 31. detsember 2023 ja gümnaasiumi kõrvale planeeritav spordihoone 1. september 2024.

Täname vallavalitsust ja praegust koalitsiooni hea töö eest projektide edasi vedamisel ja loodame, et majad valmivad plaanipäraselt. 

Siiski häiris meid arupärimiste vastuste juures üks väga oluline asi- toon, millega vastus arupärimisele oli koostatud. Volikogu liikmete suunas ironiseeriv hoiak ja selge ajaloolise mälu puudumine teatud faktides.

Meie kõigi kohus on esindada oma valijaid volikogus väärikalt hoides samas ka riigimehelikku kultuuriruumi poliitilisel suhtlemisel. Sama ootame ka volikogu poolt valitud ja ametisse kinnitatud vallavalitsuse liikmetelt. 

Tõime selle seisukoha selgelt ka volikogus välja ja loodame, et edaspidi koosnevad arupärimiste vastused konkreetselt infost, mida on küsitud ja ilma poliitkultuuriruumi risustamata. Volikogu istung on järelvaadatav siin.

Arupärimine ja vastus arupärimisele: 

pkp8_A. Vaikla arupärimine spordihall 

pkp8_Vastus arupärimisele jalgpallihall ja spordikeskus