Keskerakonna Viimsi osakond panustab valla arengusse täistuuridel ja osaleb kohaliku omavalitsuse valimisel oma aegade suurima meeskonnaga.

Täna kell 18:00 lõppes kohaliku omavalitsuse kandidaatide registreerimiseks esitamine. Keskerakonna Viimsi osakonna kandidaatide nimekirjas on 29 tegusat viimsilast, kelle südameasjaks on parem elukeskkond ja hoolega hoitud kodupaik. Eesti Keskerakonna ringkonnanimekirja esitas valimiskomisjonile osakonna juhatuse liige Kristjan Mark.

TUTVU LÄHEMALT KANDIDAATIDEGA

Keskerakonna Viimsi osakonna juhatuse liige Kristjan Mark


Keskerakonna Viimsi osakonna ühendavaks jõuks ja tunnussõnaks on Viimsikeskne – nii idee kui teostus peab lähtuma sellest, et keskmes on Viimsi ja viimsilaste heaolu.

Osakonna esimehe Annika Vaikla sõnul on kaasatud parim võimalik kompetents, et ellu viia kõrgete sihtidega Viimsikeskne tegevuskava. “Meie meeskonnas on põlised viimsilased, kes tunnevad oma kodukohta, oma naabreid ja on kursis nii argimurede kui arenguvõimalustega. Suhtleme aktiivselt kogukonnaga ja tegutseme Viimsi parema tuleviku nimel juba täna. Oleme tänulikud viimsilastele senise usalduse ja toetuse eest ning lubame jätkuvalt vaid seda, mida suudame ellu viia”, kinnitas Annika Vaikla.

Kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste nädal algab esmaspäeval 11. oktoobril, koosneb kuuest eelhääletamise päevast ning lõpeb pühapäeval, valimispäeval 17. oktoobril. Valija ei ole enam seotud kindla valimisjaoskonnaga ning saab oma valimisringkonna piires minna valima endale sobivasse jaoskonda. Eelhääletamise perioodil on võimalik oma hääl anda kas elektrooniliselt või hääletada pabersedeliga jaoskonnas. Pühapäeval saab hääletada üksnes pabersedeliga, kusjuures saab pabersedeliga hääletades oma e-hääle tühistada.

Tee turvaline valik, mine valima ja anna oma hääl Viimsikesksetele inimestele, kes on aastate jooksul end tõestanud poliitikas, ühiskondlikus tegevuses ja ettevõtluses!