Lastekeskne ja aktiivne kogukond

Olen abielus ja kahe lapse isa, meie peres on sirgumas 4- ja 6-aastased poisid. Viimsis oleme elanud tänaseks 9 aastat, oma kodu rajasime Pärnamäele. Siin on lastesõbralik keskkond ja head võimalused aktiivseks puhkuseks. Sport on mulle väga hingelähedane – olen kehakultuuri haridusega ja 15 aastat osalenud Eesti suurima Selveri Võrkpalliklubi noorte klubi loomises ja juhtimises. Minu töö on minu hobi, vabal ajal harrastan peamiselt lastega pallimängu ja liikumist värskes õhus.

Olen seni peamiselt Tallinnas töötanud ja tegutsenud, kuid soovin rohkem kodukoha arengus kaasa lüüa. Toetan terviklikku lähenemist inimese tervise edendamisel ja keskkonna hoidmisel. Mulle on oluline et, rikastame Viimsi avalikku ruumi ja pakume rohkem võimalusi vaba aja tegevusteks õues. Seisan selle eest, et loome kogukonda ühendava valla keskväljaku ning rajame rannapromenaadi, mis koos terviseradade ja mõisapargiga moodustab tervikliku jalutusteekonna.  Seal võiks olla rohkem mänguväljakuid ja mõnus perega koos aega veeta.

Leian, et igal lapsel peab olema võimalus koduvalla gümnaasiumi haridust saada. Nii vähendame õpirännet teistesse omavalitsustesse ja jätame gümnasistile sõidu arvelt rohkem vaba aega endale meelepärasega tegelemiseks. Tahan parandada laste huvihariduse ja -tegevuse kättesaadavust ning  aidata igal Viimsi lapsel osaleda tasuta vähemalt ühes huvialaringis.

Kandideerin volikokku, et kujundada lastekeskne ja aktiivne kogukond. Toeta mind oma häälega, kui soovid sama!