Lubasin 2017. aastal kohaliku omavalitsuse valimisel kandideerides, et Viimsisse peab tulema oma kaunite kunstide kool. Tsiteerides valimislubadust:

“Kaunite kunstide kool on järgmine oluline projekt, millel kavatsen kätt pulsil hoida. Koolist saab multifunktsionaalne loovkeskkond, kus kohtuvad muusika, kunst ja teater, et luua vajalik sünergia eri erialade vahel. Sellest saab atraktiivne kooskäimistkoht järeltulevatele põlvkondadele ja tervele kogukonnale.”

14. septembril jõudis minu visioon ja lubadus olulise tähiseni ning toimus kultuuri- ja hariduskeskuse Viimsi Artium sarikapidu. See on suure meeskonnaga teostatud valla olulisim projekt, mille vilju saavad peatselt nautida igas eas kogukonna liikmed.

Sarikapidu väisasid Keskerakonna Viimsi osakonna KOV kandidaadid: Viimsi Haldus OÜ juhatuse liige Margus Talsi, abivallavanem Annika Vaikla, vallavolikogu liige Raimo Tann ja kultuuri- ja spordikomisjoni liige Erkki Sarapuu.

Viimsi Haldus OÜ juhatuse liige Margus Talsi, Viimsi Huvikeskuse turundus- ja partnersuhete juht Heidi Kirsimäe abivallavanem Annika Vaikla ja vallavolikogu liige Raimo Tann
Abivallavanem Annika Vaikla ja vallavolikogu liige Raimo Tann
Kultuuri- ja spordikomisjoni liige Erkki Sarapuu

Sarikapeol sai tutvuda valmiva hoonega, kõneldi tehtud tööst ja tulevikuplaanidest, üles astusid ETV tütarlastekoor ja Viimsi laululapsed. Viimsi Artiumisse tuleb 500-kohaline kontserdisaal ning väiksemad kammer- ja black-box saalid, võimaldades Viimsisse tuua tipptasemel muusikaelamusi, teatrietendusi ja muid kultuuriüritusi. 

Viimsi Artium avatakse 2022. aasta kevadel.

Raimo Tann
Eesti Keskerakonna kandidaat Viimsis nr 137


Fotod: Tiit Mõtus
Allikas: Viimsi Teataja