Olen üle 60 aasta Viimsis elanud, 16 aastat vallavolikogusse kuulunud ja 12 aastat Lubja küla külavanemana panustanud. Valla hingeelu on mulle tuttav. Palju on selle ajaga tehtud, aga Viimsi pole veel valmis – ei peagi olema, seda saab meie inimeste soovide kohaselt kujundada.


Minu jaoks on tähtis, et Viimsi valla elanikud saavad öelda: “Viimsis on tore elada”.

Kandideerin Viimsi vallavolikogu esimeheks, sest soovin oma aastate jooksul omandatud kompetentsi abil panna meeskonna ühtsena tööle, et volikogu saaks toimida koostööõhustikus. Oluliselt rohkem tuleks kaasata külavanemaid otsustusprotsessidesse ja küsida sisendit vallaelanikelt. Meil on ametlikult ligi 22 000 elanikku vallas, aga alla 1% tunneb huvi volikogu e-istungite vastu. Soovin, et kaasatus kasvaks oluliselt ja vähemalt 10% elanikest oleks aktiivselt kursis, mis vallas teoksil.

Olen rohkem tegude kui sõnade mees, praegugi on mitu projekti korraga töös, mida Viimsi heaks teha soovin. Et saaksime edaspidi Lubja jaanitulesid ja muid tähtsündmusi korraldada, ostsime Lubja külaseltsiga ära eraomandis olnud maatüki. Sinna oli planeeritud elamuarendus ja ostu eesmärk oli, et maa jääks avaliku ruumina avalikku kasutusse. Jaanituled saavad jätkuda ja loodan, et tulevikus varasemast uhkemalgi kujul. Suvel alustasime Hiie laululava ja lipuväljaku planeerimisega, mille eskiis on näha siin: Vaata Hiie laululava eskiisprojekti.

Olles Lubja klindiastangul 60 aastat elanud ja sellega kokku kasvanud, on mulle väga oluline, et see jääks avalikku kasutusse. Meie klindiastangult avaneb unikaalne vaade, see võiks olla Viimsi magnetiks nii elanikele kui meie külalistele. Sealne puhkeala on tervikuks saamas, soovin seda veel täiendada unikaalse Armastuse pargiga, kuhu rajada purskkaev ja skulptuurid, taimede labürint, kogukonnaaed ja puhkekohti mõtisklusteks. Armastuse pargi eskiis on näha siin: Vaata Armastuse pargi eskiisprojekti.

Raimo Tann, Eesti Keskerakonna volkogu esimehe kandidaat Viimsis

Lubja jaanituled on viimsilaste seas armastatud, Põhjakonna trepp ja mänguväljak on aktiivses kasutuses. Mul on selle üle hea meel. Teha on veel palju ja kandideerin volikogu esimeheks, sest mul on selleks tahet, aega ja energiat.

Tutvu lähemalt minu tegemistega, tule valima ja toeta palun oma häälega.

Raimo Tann
Eesti Keskerakonna volikogu esimehe kandidaat Viimsis
#137