Olen 12 aastat olnud Viimsi Vallavolikogu liige ning panustanud noorsoo- ja hariduskomisjoni tegevusse, alates 2020. aastast komisjoni aseesinaisena. Hoolin meie eakatest ja seisan nende hea käekäigu eest Rannapere Pansionaadi nõukogu liikmena.

Töötan Pae Gümnaasiumis õppealajuhatajana, olen ametilt matemaatika õpetaja. Mõistan, kui oluline on väärtustada ja motiveerida spetsialiste haridusvaldkonnas. Volikogus on minu eesmärk toetada õpetajate tööle asumist Viimsi koolides ja lasteaedades ning aidata tõsta hariduse kvaliteeti.

Kolisime abikaasa ja tütrega Viimsisse 13 aastat tagasi, sellest ajast on siin palju muutunud. Viimsi on väga palju kasvanud elanike arvu poolest. Minu visioon on säilitada Viimsi ainulaadne, roheline ja turvaline keskkond, mõistlikult tuleb tegeleda detailplaneeringute ja uute elamute rajamisega.

Minu peamisteks väärtusteks on mu perekond, tervislik elustiil, järjepidevus ja abivalmidus. Olen hea stressitaluvusega, oma töös täpne ja alati optimistliku ellusuhtumisega. Vabal ajal tegelen aiandusega ja armastan kokandust.

Leian, et saame Viimsis parandada nii noorte kui eakate vaba aja veetmise võimalusi. Kandideerin neljandat korda volikokku, sest soovin jätkata tööd meie noorte hea hariduse ja eakate elurõõmsa vanaduspõlve nimel. Meie ilusa ja ainulaadse Viimsi nimel.

Toeta palun minu ideid oma häälega!