Seisan loodusrikka ja oma inimestest hooliva Viimsi eest

Olen Viimsis elanud juba 43 aastat ehk terve oma elu ja mulle meeldib siin väga – mere, metsa ja raekojaplatsi vahetus läheduses. Olen abielus ja kahe lapse isa. Oma perele ja lastele mõeldes seisan loodusresurssidega arvestava Viimsi arengu eest. Soovin, et ka järeltulevatel põlvedel oleks siin sama hea ja turvaline elukoht, kus tahetakse olla ja kuhu tahetakse alati tagasi tulla vaatama, et mis meil siin põnevat on.

Olen tegev kahes eraettevõttes Antes Sales ja Giltren, mis mõlemad tegutsevad Viimsis. Lisaks ettevõtlusele tegelen vabal ajal noorte sportlaste abistamise ja toetamisega nii treeningutel kui võistlustel. Tänu noortega tegelemisele saan hoida ka oma keha ja vaimu värskena.

Pean oluliseks, et Viimsis oleksid mitmekesisemad võimalused erinevate spordialadega tegelemiseks, näiteks maadlustreeninguid meil täna koduvallas ei ole. Maadlus aitab meie tüdrukutest ja poistest kasvatada tahtejõulised noored, kes lisaks heale füüsilisele ettevalmistusele oskavad strateegiliselt mõelda ja on enesekindlad.

Kandideerin valimistel, et kohalike inimeste ootused ja lootused jõuaksid otsustajateni ning realiseeruksid. Seisan meie noorte heaolu eest, et pärandaksime neile loodusrikka ja oma inimestest hooliva Viimsi.

Sinu hääl aitab mul selle visiooni teoks teha.