Olen abielus ja 3 tütre ema, oma perega Randveres elanud 30 aastat. Minu abikaasa aga lausa kümme põlve, seega oleme kodukandi rõõmude ja muredega hästi kursis. Töötan pereõena Karulaugu Tervisekeskuses, viimsilasi olen saanud selles ametis aidata juba 14 aastat. Minu jaoks on tähtis, et kvaliteetne perearstiteenus oleks kättesaadav kõigile meie koduvallas ja toetan uute perearstide tööle asumist Viimsis.

Pean väga lugu vaimse tervise heaolust ning soovin tõsta inimeste teadlikkust nii füüsilise kui vaimse tervise teemal. Tähtis on elada tervemalt ja õnnelikumalt.

Kuulun Randvere kiriku kogudusse ja vabal ajal armastan lugeda, käsitööga tegeleda, meie pere 2 koeraga jalutada ning laulda Viimsi segakooris. Olen seda meelt, et läbi erinevate kogukonna ürituste saame Viimsi muuta ühtsemaks ja turvalisemaks. Tugevdades kogukonna ühtsust, saame koos luua huvitavama elukeskkonna, kus on hea olla nii noortel kui vanadel.

Kandideerin volikokku, et seista meie tervena elatud aastate eest, tuua kogukonda ühtsust ja turvatunnet ning suurendada kõikide Viimsi inimeste mere armastust.

Toeta mind oma häälega, kui sellest samuti hoolid!