Minu visioon on, et Viimsi poolsaarest kujuneks põhjaranniku parim elu- ja töökeskkond.

Tere! Mina olen Erki Tammleht ja ei ole liialdatud, kui ütlen, et olen tõeline Viimsi fänn. Kolisin 2008. aastal Haabneeme – eemale Tallinna kesklinna kärast. Soovisin, et lastel oleks turvaline ja rahulik elupiirkond ning armusin üsna kiirelt ise kõrvuni Viimsi poolsaare võludesse.

Olen lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1999. aastal disainerina ning seejärel töötanud nii kodumaal kui piiri taga erineva suurusega ettevõtetes ja startuppides. Olen olnud Columbus Eesti ja Olerex turundusjuht ning Eesti Kalastajate Seltsi taasloomise järel juhatuse liige ja esimees. Disainis näen ma peamiselt probleemide lahendamise ja elukvaliteedi parandamise kunsti.

Soovin panustada valda, mille üle ma uhke olen ja kus ise elan. Valda peab juhtima näoga inimeste poole, avatud meele ja südamega. Valda saab juhtida vaid nii, et iga otsuse taga on selle mõju keskkonnale ja kogukonnale. Viimsis on selles vallas kindlasti arenguruumi ja see on ka põhjus, miks ma kandideerin sel sügisel Viimsi vallavolikogusse. Väikettevõtjana seisan selle eest, et Viimsi oleks atraktiivne tarkadele töökohtadele, väheneks pendelränne Tallinnasse ja suureneks koostöö kohalike ettevõtjate vahel.

Raske on tähemärkidega piiritletud lubadusi anda  – pole seda õieti iial teha tahtnud. Maailm meie ümber on pidevas muutumises ja täna antud lubadus võib aasta pärast tunduda täiesti sobimatu. Ma tean, et mu kõrval seisavad toredad inimesed, kellega ühegi eesmärgi saavutamine pole võimatu ja kes teevad oma tööd samuti südamega. Rohkemat on raske soovida.

Julgustan mõtlema Viimsikeskselt ja tegema asju koos – selliselt pingutades jõuame koos kaugemale.