Viimsi vajab noore inimese visiooni!
Austatud viimsilased, mul on rõõm end teile tutvustada!

Minu nimeks on Eingard Tops ja praeguseks on mulle kogunenud lausa 22 eluaastat.

Vaatamata oma noorele vanusele, olen üht-teist jõudnud korda saata. Juba gümnaasiumi ajal hakkasin panustama Viimsi arengusse läbi noortevolikogu tegevuste. Kokku olin noortevolikogu liige kaks aastat ning ühel neist aastatest oli au täita aseesimehe rolli. Pean selle aja jooksul omandatud kogemust äärmiselt oluliseks. Kogukonnana peame toetama ja austama noorte arvamust!

Keskerakonna liige olen alates 2017. aastast. See oli aasta, mil otsustasin esmakordselt volikokku kandideerida. Tänan kõiki, kes mind siis toetasid ning loodan teie toetusele ka tulevastel valimistel. Ei saa mainimata jätta, kuivõrd suurt usaldust ja vastutust Keskerakond noortele annab. Seda saan väita isikliku kogemuse põhjal olles nüüdseks erakonna volikogu liige ning Harjumaa piirkonna aseesimees. Lisaks olen vallavolikogu noorsootöö- ja hariduskomisjoni liige. Tunnen, et nüüd on aeg Viimsil muutuda noortepärasemaks ja selleks vajame noori ja usinaid volikogu liikmeid.

Tõtt-öelda, ennast on ju alati tore kiita. Samas tunnen, et olulised on teod mitte katteta lubadused. Seega jätan enesekirjelduse lühikeseks ja konkreetseks.


Olen alati teie jaoks olemas ning meelsasti vastan kõikidele küsimustele. Minuga saab ühendust otse läbi Facebooki või meili teel.