Eesti Keskerakond läheb kohaliku omavalitsuse valimistele vastu oma aegade suurima meeskonnaga Viimsis. Kogukonnaga oleme aktiivselt suhelnud ja välikampaaniaid teinud alates käesoleva aasta veebruarist, kogudes viimsilaste ideid ja otsides koos lahendusi kohaliku elu parandamiseks.

Alates augustist oleme Eesti Keskerakonna Viimsikeskset valimisprogrammi tutvustanud iga nädal toimuvatel kampaaniakolmapäevakutel. Täpsed kohtumispaigad ja -ajad leiavad valijad SIIT.

Täna toimus meeleolukas kampaaniapühapäevak Viimsi Kaubanduskeskuse lähistel, kus saime valijaid kostitada sooja tee ja oma küpsetatud viineripirukatega ning sünnipäevalapse Leho Rehemäe poolt ka maitsvate kommidega. Meid soosis suurepärane ilm ja indu andsid aktiivsed viimsilased, kes ei peljanud ligi astuda ja huvipakkuvatel teemadel vestelda.

Saime ka viisijupi üles võtta, et õnnitleda Eesti Keskerakonna Viimsi osakonna audiitorit Leho Rehemäed ja Maardu linnapead Vladimir Arhipovit. Soovime Lehole ja Vladimirile veelkord õnne nii sünnipäevaks kui eesolevateks valimisteks!

Kampaaniapühapäevakul osalesid: Kaarel-Mati Halla, Erki Tammleht, Oksana Šelenjova, Leho Rehemäe, Annika Vaikla ja Raimo Tann

Jagasime ikka riigipirukat ka! 🙂

Erki ja Raimo teevad eelproovi valijatega kohtumiseks

Koosolek peetud ja tegudele!

Õige suhtumine on alati pool võitu!

Palju-palju õnne, Leho!

Järgmine kohtumine toimub juba 29. septembril kl 17:00 samas kohas, Viimsi Kaubanduskeskuse juures. Olete oodatud!

Annika Vaikla
Eesti Keskerakonna kandidaat Viimsis number 136